Bordo Damatlık Modelleri 2021 - Takim Elbise Erkek Giyim Bayilik

Erkek Giyim Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz pierrecassi@hotmail.com

Telefon Numaramız +90 532 300 86 65

Bordo Damatlık Modelleri 2021

Ana Sayfa » Anasayfa » Bordo Damatlık Modelleri 2021

Bordo Damatlık Modelleri

Düğün sezonu kavramı artık tüm yıla yayılan bir hal aldı. Bu durum evlenecek olan beyler için takım elbise sorusunu akıllara getiriyor. Hayatlarında çok fazla giyme durumları olmayan bu özel kıyafete gösterilen özen doğal olarak diğer günlük kıyafetlere gösterilen özen ve ihtimamdan epey bir fazla. Bu noktada da o özel günde siz beylere hem o günün hareketliliğinde sizi boğmayacak ya da kötü hissettirmeyecek kadar doğru kesime sahip olan hem de belki de bir ömür ara ara anacağınız o günde size şıklığıyla iyi hissettirecek doğru takım elbiseyi bulmak düşüyor. Peki bir damatlığı doğru damatlık yapan özellikler nelerdir?

Bu noktada birden çok özellik devreye giriyor. Öncelikle kumaşı, sizi o gün rahat ve ferah hissettirecek kadar dengeli bir malzemeden seçilmiş olmalı. Bir sonraki önemli nokta kesimi. Damatlığınızın kesimi aradığınız formu ve şıklığı edinmenizi sağlayacak şekilde ölçülerinize ve fiziki yapınıza uygun bir kesime sahip olmalı. Bu noktada da işinin ehli olan usta terziler devreye giriyor. Son nokta ise rengi. Her insana özellikle yakışan br ya da iki renk vardır muhakkak ama bir renk var ki o özel gününüzde size aradığınız şıklığı farkıyla kazandıracak.  Bahsettiğimiz renk Bordo Damatlık .

Damatlıklarda bilinen siyah pantolon ceket ve beyaz gömlek akımının yanına son yıllara renk katan birkaç modelden biri de Bordo Damatlık .

Bordo Damatlık  Kombinleri

Bir damatlıkta doğru kumaş ve doğru kesimden bahsettikten sonra kalan o damatlığın ufak detaylarıdır. Son yıllarda bordo damatlıklar gördüğü taleple birlikte birkaç değişik form kazandı.  Bunlar ceket yaka kenarlarında genellikle siyah olmak üzere ikinci bir rengin kullanılması, ceket yakasına iliştirilen uzatmalı metal aksesuarlar.Yeleği altından giyen kişiye daha fit bir görünüm kazandırmayı amaçlayan bel kuşağı diye sayılabilir. Genellikle Bordo Damatlık papyon ile tercih edilse de kimi örneklerde kravat ve kravata eşlik eden sade bir aksesuarla da aranan şık görünümü elde etmek mümkün

Bordo Damatlık Fiyat Bilgisi

Mevsimsel olarak farklı kumaş kullanımına gidilen Bordo Damatlık modellerinde aranan çeşitliliği uzun yıllardır erkek giyim sektörüne şıklığına önem veren erkek müşterilerine PİERRE CASSİ güvenle sağlamaktadır.

  • İletişim

    iletişim "
  • Kategoriler

  • Son Eklenenler