Kaşe Mont Erkek Yeni Sezon - Takim Elbise Erkek Giyim Bayilik

Erkek Giyim Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz pierrecassi@hotmail.com

Telefon Numaramız +90 532 300 86 65

Kaşe Mont Erkek Yeni Sezon

Ana Sayfa » Anasayfa » Kaşe Mont Erkek Yeni Sezon

Kaşe Mont Erkek

Kış mevsiminde, soğuk havalarda, kurtarıcı parçalarımızın başında gelen üründen bahsetmek isterim. İçinde ne kadar uyumsuz giyinmiş olursak olalım, tarzımızı dengede tutabilecek güçteki temel ürün. Palto grubunun bir türü olan Montun kaşe ile üretilmiş hali, Kaşe Mont. Duruşuyla ve kesiminin sadeliğiyle neredeyse her yaş ve cinsiyet grubunun rahatlıkla ve konforla kullandığı bir dış giyim ürünü kendisi. Kaşe kumaş, yapısı itibariyle kalın, su tutmayan ve kuruma süresi kısa olan bir forma sahip. Kullanacak kişinin tercihine göre nispeten ince formları da bulunan bu ürünün kendinden soluk bir yapısı vardır. Kumaş desen uygulamaya uygun bir yapıdadır. Erkek dış giyimde genelde sade düz formları tercih edilse de yer yer kare detaylı olanları da kullanılmaktadır.

Kaşe Mont Modeller

Kaşe montlarda ara boylar bulunsa da temel olarak bel hizasına yakın olan kısa formundan ve diz hizasına yakınlaşan uzun formdan bahsetsek yanılmış olmayız. Kaşe Mont Modelleri yaka yapılarıyla da farklılık gösteriyor klasik üçgen yakalarla birlikte son zamanlarda ağırlıklı genç kesimde kullanımı artan hakim yaka Kaşe Mont Erkek giyimde kendine bir yer edinmiş durumda.  Ayrıca genç kesimden bahsetmişken Kaşe Mont Erkek ürünlerinde bir de İtalyan kesim adı verilen bel bölgesinde kuşaklı versiyonları da bulunan 2 sıralı genelde 6 düğmeli ürün de kullanıcısın hem spor hem klasik tarzda bir örnek haline getiriyor.

Kaşede Yeni Akım Yeni Renkler

Edindiği diğer renkler ve modeller ile çok çeşitliliğe ulaşan Kaşe Mont Erkek alıcılarına olduğu kadar kadın ve çocuk alıcılarına da farklı modeller görebilme imkanı sağlıyor. Gelelim kullanımı artan ya da artmaya başlayan renklere ve tonlara. Damatlık çeşitlerine renk katan yeşil, kiremit, bordo, hardal sarısı gibi renkleri artık Kaşe Mont türlerinde de rahatlıkla görebilirsiniz. Aynı zamanda sahip olduğu tarzdan ayrılmak istemeyen beyler için de kesimleri yenilenen ve kullanıcısına daha fit bir görünüm sağlayan gri, siyah ve bej renk Kaşe Mont ürünleri de yerini korumaya ve yenilenmeye devam ediyor. Ekose detaylardan vazgeçemeyen beyler için de genellikle kırmızı, gri, lacivert ve tonlarından elde edilen ekose Kaşe Mont çeşitleri vazgeçmek istemeyen beyler için yerini korumaya devam ediyor.

Kaşe Kaban Mont Fiyat Bilgisi

Erkek giyim sektörünün kendi içinde çok fazla değişen fiyat durumu konusunda net bir fiyat aralığı vermek pek mümkün değil. Yalnız bu noktada üretici olarak ve yurt içi/yurt dışı toptan satış da gerçekleştirerek 1970’den bu yana varlığını sürdüren PİERRE CASSİ firması erkek giyim konusunda arttırmaya devam ettiği ürün çeşitliliği ile güvenli alışveriş arayan beyler için bir uğrak yer olma niteliğine sahip.

  • İletişim

    iletişim "
  • Kategoriler

  • Son Eklenenler