Kışlık Kombinler Erkek Giyim - Takim Elbise Erkek Giyim Bayilik

Erkek Giyim Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz pierrecassi@hotmail.com

Telefon Numaramız +90 532 300 86 65

Kışlık Kombinler Erkek Giyim

Ana Sayfa » Anasayfa » Kışlık Kombinler Erkek Giyim

Kışlık Kombinler Erkek

Günlük yaşam düzenimizin hızlı değişim gösteren dünya düzeniyle, teknolojiyle birlikte farklılık kazanması ve bu farklılığın uzun soluklu bir yapıda oluşu bireyleri birden fazla mekana ve gruba uyum sağlayan bir yaşam tarzına sahip olmaları konusunda teşvik ediyor. Bu yaşam tarzından var olan hobilerimiz, ilgi alanımız olan konuların miktarı, mesleki yaşantımız, giyim tarzımız vb. birçok nokta etkilenmekte. Bunların birinden bahsetmek istiyoruz; Giyim tarzlarımız. Ağırlıklı olarak hareket halinde olan bir yaşam düzeni bizleri bu hareketliliğin içinde bulunulan mevsime, ortamlara ve amaçlara uygun bir şekilde giyinmeye yönlendirir. Bu yazıda sıklıkla kullanılabilecek olan Kışlık Kombinler Erkek giyim örneklerinden bahsetmek istiyoruz.

Gömleklerde renk olarak cesareti de simgeleyen kırmızı renginin yanı sıra kestane, bordo, kahverengi, siyah gibi renkler bu senenin sonbahar- kış trendlerinde öne çıkabilen renkler olarak örnek veriliyor. Desen olarak getirdiği şıklığı ve klasik duruşunu da kaybetmeden birçok tarza uyum sağlayan çizgili veya kareli gömlekler bu sene de Kışlık Kombinler Erkek Giyim başlığında yerini koruyor. Floral desenleri de çizgili veya kareli motifler kadar görmesek de bu kış sokak tarzında, yer yer Retro havasının verildiği kombinlerde görebilmek mümkün. Bu gömleklerle birlikte birbirine yakın olan farklı renk ve dokuya sahip olan yelek, pantolon, ceket üçlemesi kullanılarak hem klasik tarzın bozulmadığı hem de yakın renklerle oluşturulmuş yapısı ile gözü yormayan şık kombinler elde etmek mümkün. Tercihen bu kombinlere uyum sağlayabilecek mendil veya gömlek iğneleri de çok yakışabilir.

Kesim olarak ise diğer sezonlarda nispeten daha dar yapıdaki veya slim fit kalıptaki ürünlerin rağbet görmesinin aksine bu sezon daha rahat, nispeten geniş ürünlerin moda olduğunu söyleyebiliriz.

Montlarda ise diz boyundaki modeller, çok cepli kabanlar, yaka detaylı kabanlar sezonun trend parçalarındadır. Aksesuar olarak ise bu kombinlerin içinden salınan veya boyna sarılan kareli veya dümdüz bir forma sahip olan şallar veya iki ayrı yüze sahip olan uzun şalları Kışlık Kombinler Erkek Giyim örneği olarak anabiliriz.

Bütün erkek giyim ürünlerinin tek bir satıcı veya üretici firma altında bulunmasının pek mümkün olmadığı bu çeşitlilikte elli yılı aşkın bir süredir erkek giyim sektöründe hizmet vermekte olan firmamız PİERRE CASSİ öncelikli olarak gömlek, pantolon, ceket, takım elbise, kaban, palto çeşitleri, takım elbise, damatlık ürünleri olmak üzere birçok erkek giyim ürününün hem üretimini hem de mağazacılığını üstlenerek uygun fiyatlı alışveriş imkanı sağlamaktadır.

  • İletişim

    iletişim "
  • Kategoriler

  • Son Eklenenler