Slim Fit Gömlek - Takim Elbise Erkek Giyim Bayilik

Erkek Giyim Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz pierrecassi@hotmail.com

Telefon Numaramız +90 532 300 86 65

Slim Fit Gömlek

Ana Sayfa » Anasayfa » Slim Fit Gömlek

Slim Fit Gömlek

Yetişkin kadın ve erkek nüfusunun büyük bir çoğunluğunun en az 2 tane sahip olduğu bir üründen bahsetmek istiyorum: Slim Fit Gömlek. Gerek hakim yaka gerek klasik gerek desenli gerek düz renk mutlaka herkesin içine sinen bir versiyonu bulunan bir ürün kendisi. Kadım giyim ürünleri içinde de önemli bir yeri olsa da Slim Fit Gömlek özellikle erkek giyimin olmazsa olmazlarından biridir. Kotla, ketenle, kumaş pantolonla hatta kot şortlarla dahi kullanılan bu ürün birçok yere ve tarza uyum sağlayabilme özelliğine sahip. Bu gömleğe eşlik eden parça klasik bir kumaş ceket de olabilir blazer bir cekette, kapalı bir alanda ise sadece bir yelekle de kullanılabilir. Eğer ki Slim Fit Gömlek tarzınız ile eşleşen bir ürün türü ise geriye tek kalan doğru olan kumaşları ve desenleri bulmak olacaktır.

Klasik görünümden vazgeçmeyenler için siyah ve beyaz Slim Fit Gömlek ile beraber yeşil ,vizon, krem ve mavi renklerini de sayabilmek mümkün iken Cadde stili dediğimiz tarza sahip olanlar için çiçekli, yaprak motifli veya geçişli renklere sahip olan Slim Fit Gömlek örneklerini sayabiliriz.

 Slim Fit Gömlek ve Yardımcı aksesuarlar

  • Neredeyse bütün gömleklerde kullanılabilecek birkaç aksesuardan bu gömlek için de bahsetmek gerekir. Bu aksesuarlardan ilkinde şüphesiz gömleğinizin tonlarıyla uyum gösterebilecek kol düğmeleri yer almaktadır.
  • İkinci sırada ise şayet gömleğinizin yapısı uygun ise klasik, spor veya retro tarza hitap eden yelekler ile de şık bir kombin elde etmek mümkün.
  • Üçüncü sırada ise her tarza hitap etmese de birçok yerde kullanımı çok uygun olabilen ve birçok tarzı pekiştirdiğini düşündüğüm yaka iğneleri yer almakta.

Fiyat Bilgisi

Neredeyse her güne bir örneğini rahatlıkla yerleştirebileceğimiz Slim Fit Gömlek çok fazla tercih edilebilir bir yapıda olduğundan ve kullanımı birçok ürüne nazaran daha sık olduğundan bu üründe kumaş kalitesine, dokusuna dikkat etek gerekir. Bu noktada Erkek giyim sektöründe üretimini kendi atölyelerinde 50 yılı aşkın süredir kendi ustaları ile gerçekleştiren PİERRE CASSİ firması Slim Fit Gömlek kategorisinde de uygun fiyatlar ile birlikte kaliteyi birleştirmiş bir durumda. Yurt içi ve yurt dışı toptan satışları ve bayilik hizmetleri de bulunduğu bilgisini de ilgili olan okuyucularımıza aktarmak isteriz.

 

 

 

 

  • İletişim

    iletişim "
  • Kategoriler

  • Son Eklenenler