Toptan Erkek Ceket - Takim Elbise Erkek Giyim Bayilik

Erkek Giyim Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz pierrecassi@hotmail.com

Telefon Numaramız +90 532 300 86 65

Toptan Erkek Ceket

Ana Sayfa » Anasayfa » Toptan Erkek Ceket

En Tarz Erkek Giyim

En tarz, en göze hitap eden ifadelerini tek bir tarz için kullanmak pek mümkün değildir. Zira doğru parçalarla her stilin çok tarz ve şık bir görünüm elde etmesi mümkündür. Hatta temel birkaç tarzın parçalarının birleştirilerek karma ve şık bir görünümü yakalamak da pek olası. Son yıllarda bu parçaları birleştirme tek bir temel tarzdan beslenmektense daha çok tercih edilir hale geldi.

Klasik Parçalarla Rahatlık

Zannedilenin aksine kişiyi hafif bol yapısıyla rahatsız etmekten ziyade daha rahat hareket edebilme imkanı sunan Klasik pantolonlar, gömlekler, ceketler veya yelekler kendilerine eşlik eden slim fit bir başka ürünle kullanıcısına hem daha dinamik hem daha genç bir görünümün yolunu gösteriyor.

Örneğin klasik, düz, soft renk bir gömleği kot veya keten pantolonla ve spor tarzda bir ayakkabı ile kullanarak hem işyerine hem de sosyal yaşamın rahatlığına uyum sağlayan bir tarz yakalamak mümkün. Veya klasik bir parçayı, örneğin pantolon veya yeleği retro ürünler ile kullanarak En Tarz Erkek Giyim konusunda örnek bahar veya kış kombini elde etmek çok olası.

Sokak ve Spor Tarzın Harmanı

Hem Spor tarzın hem Cadde tarzının birbirine yakın olan ürünlerini de bir arada kullanarak rahat bir kombin elde etmek pek mümkün. Her iki tarza da hitap eden kargo pantolonlar ve üstüne çok katlı bir giyinme ile örneğin salaş bir tişört üstüne ince bir sweatshirt bunların üzerine de son zamanlarda çok kullanılan uzun örme hırkalar belki yanında kolye veya bileklikler kullanmak da bu tarza yönelen beylerin sıklıkla yöneldikleri tercihleri arasında yer alıyor.

Örme ürünlerden bahsetmişken bahar ve kış zamanlarında klasik yeleklerden ziyade etnik motifli veya düz formdaki yelekleri klasik gömleklerle beraberinde kot veya keten kumaş pantolonlarla kullanarak klasik ve spor görünümün arasından güzel bir yer yakalamanız mümkün.

Tarzınız ne olursa olsun dış giyim ürünü olarak ise konulduğu her kombine uyum sağlayabilen uzun denizci yaka trençkotlar, kaşe çeşitli renklere sahip kabanlar da birçok beyfendinin tarzının tamamlayıcı parçası olarak büyük bir gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

En Tarz Erkek Giyim kombinlerinin, en doğru parçalarının birçoğuna tek bir adresten ulaşabilme imkanınız var. Erkek Giyim sektöründe çok uzun yıllardır bulunan PİERRE CASSİ kışlık veya yazlık fark etmeksizin En Tarz Erkek Giyim ürünlerini kendi atölyelerinde üretip İstanbul’daki merkezinden dünyanın dört bir yanına toptan ve perakende satış imkanı sağlamaktadır. İstanbul haricindeki çeşitli noktalardan bayilik hizmeti ile de yerinden alışveriş yapmak isteyen müşterilerine ulaşabilmektedir. Online alışverişi tercih edenler için ise bilindik alışveriş sitelerinden birkaçı üzerinden satış sağlamaktadır

  • İletişim

    iletişim "
  • Kategoriler

  • Son Eklenenler