Toptan Erkek Kışlık Ürünler - Takim Elbise Erkek Giyim Bayilik

Erkek Giyim Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz pierrecassi@hotmail.com

Telefon Numaramız +90 532 300 86 65

Toptan Erkek Kışlık Ürünler

Ana Sayfa » Anasayfa » Toptan Erkek Kışlık Ürünler

Kış Erkek Kombinleri

Rahatlığın ve konforun her haliyle hayatımıza sindiği bir yılın içinde giyim tarzlarımızın, tercih ettiğimiz kıyafetlerin bundan payını almaması imkânsız olurdu. Ağırlıklı olarak sadelik üzerine şekillenen 2021 kış modası ve ürünleri geri dönüştürülebilir, çok işlevli, konfor sağlayıcısı gibi başlıklarla nitelendirilebilir. Kapüşonlu veya kapüşonsuz sweatshirtler, alt üst bir örnek eşofman takımları, sportif kesim pantolon, ceket modelleri bu senenin Kış Erkek Kombinleri örneklerinin başlıca ürünlerini oluşturuyor. Bu sezonun konforla birlikte renkleri dikkat çeken bir başka noktasıdır. Bu sezon çok sık trend olarak görmediğimiz pembe ve turuncu gibi renklerle birlikte siyah, hâkî, bej ve lacivert gibi renkleri görmekteyiz.

Örme kazaklar 80-90 civarlarından gelen desenleriyle bu sene jogger eşofmanlar ile veya sportif hafif dar kesim gömlekler ile şık bir kombin oluşturmakta. Gömleklerin desenlerinde ise bu seneki kombinlerde ağırlıklı olarak çizgililer ve ekose desenler görülmekte. Ayrıca bahar ve kış için ideal olan kadife dar kesim ceketler de genelde retro ile bütünleşse de bu seneki Kış Erkek Kombinleri ile spor bir tarz da kazandırıyor kullanıcısına.

Birkaç yıldır var olan spor ayakkabı yönelimi ve her kombine spor ayakkabıların kullanımı bu seneki kombinler için de temel özelliklerden biri sayılabilir. Dış giyim ürünlerinde kullanılan kürk detaylar bu kombinlere eşlik eden bere ve kep benzeri başlık detayları da Kış Erkek Kombinleri için püf noktalardan biri halinde. Birlikte uyumlu olan renklerde ise örnek olarak haki renk bir kadife ceket ile gri bir balıkçı yakayı veya haki yerine laciverti de kullanarak spor bir ayakkabı veya yağmurlu havalarda hafif bilek üstü bir bot ile hem şık hem de mevsime uygun bir kombin elde etmek çok kolay.

Veya kahve tonlarında bir kaşeyi siyah hâkim yaka veya hafif dar kesim siyah bir gömlek ile yanında siyah bir pantolon ve spor tarz bir ayakkabı ile birleştirip hem rahat hem de şık bir duruş kazanabilirsiniz. Süveterlerinizin ve örme kazaklarınızın en güzel eşlikçisi olan beyaz gömlekleri de trendi geçmeyen ürün olarak unutmamak gerekir. Bu saydığımız ürünlerin belirli bir kısmına ve bunların dışında da birçok erkek giyim ürününde hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir şekilde ulaşmak mümkün. Firmamız PİERRE CASSİ hazır erkek giyim kategorisindeki gömlek, pantolon, takım elbise, kaban, palto, ceket ve çok daha fazla ürüne sahip ürün profili ile hem toptan hem perakende alışveriş imkanı ile yurt içi ve yurt dışından geniş müşteri profiline 1970’den beri güvenli hizmeti sunmaktadır.

  • İletişim

    iletişim "
  • Kategoriler

  • Son Eklenenler