Toptan Erkek Takım Elbise - Takim Elbise Erkek Giyim Bayilik

Erkek Giyim Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz pierrecassi@hotmail.com

Telefon Numaramız +90 532 300 86 65

Toptan Erkek Takım Elbise

Ana Sayfa » Anasayfa » Toptan Erkek Takım Elbise

Erkek Trend Giyim

İnsanın kendini ifade edişinin sözsüz yoludur giyim kuşam. Varoluşuyla başlayan örtünme süreci ilk zamanlarda sadece doğada var olan ulaşabileceği malzemelerle gerçekleşirken zamanla kumaşın keşfi, çeşitlendirilişi, model oluşturulması ile kendi içinde yeniliğe ve çeşitliliğe uğramıştır. 18. ve19.  yüzyıllara değin bu durum insan eli ile ilerleme kaydederken sanayi inkılabı ile yeni makineler ve buluşlar insan hayatının birçok noktasını etkilediği gibi giyimini de etkilemiştir. Fabrikasyon sistemi sayesinde giysiye ulaşım ve elde edilebilecek çeşitlilik konusunda çok büyük ilerlemeler elde edilmiştir. Bu denli çeşitliliğin içinde insan gruplarının hangi renge, kumaşa veya tarza yönelebileceğine de dönemlerin trendleri karar vermektedir.

Trend belirli bir zaman içinde çoğunluğa yayılmış olan yönelim anlamındadır. Örneğin bir kitaba, bir akıma, bir aksesuara belirgin bir kesimin yönelmesi o akımı, tarzı veya eşyayı trend haline getirir.

Giyim konusunda trendin belirleyicileri uzunca bir süre toplumların statü olarak yüksek kesimleri olmuştur. Bir trend belirleyicisi olmanın gerekliliği olan cesurluk ve öncülük uzunca bir süre bu kesimin yönetiminde bulunmuştur. Değişen çağ ve özellikleri ile bu durum kısmi değişime uğramıştır. Artık trendin belirleyicisi olan birden fazla etken mevcut.

Dönemin Erkek Trend Giyim örneklerinden bahsetmek istiyoruz bu yazıda.

Yaz ve kış mevsimi şartlarının iç içe girdiği şu zamanlarda tam anlamıyla kışlık veya tam anlamıyla yazlık olmayan ara ürünlerin kullanımı dikkat çekiyor. Aynı zamanda home office düzeninin de yaygınlaşmasıyla klasik tarzların Retro veya cadde tarzı parçalar ile harmanlandığı ara renklerin kullanımının yaygınlaştığını da görmekteyiz.

Renk olarak örnek vermek istersek eğer pantolon, gömlek ve ceketler için mavinin ara tonları, bej, camel, gri ve haki yeşili veya kiremit gibi renkleri söyleyebiliriz.

Bu nedenle kadın veya erkek giyim farketmeksizin bir ürün alırken birden fazla şekilde rahatlıkla kullanılabilecek olan parçalara yönelmekte fayda var. Bu noktada erkek giyim üzerine 1970’den bu yana hizmet vermekte olan firmamız PİERRE CASSİ dönem şartlarına uyum sağlayan dinamik yapısıyla Erkek Trend Giyim ürünlerinin hem üretici kolunu  hem de mağazacılık kolunu bir arada yürüterek özellikle pantolon, gömlek, ceket, palto, takım elbise gruplarında çeşitli ürün profilini uygun fiyat ile alıcısına ulaştırma amacı gütmektedir.

  • İletişim

    iletişim "
  • Kategoriler

  • Son Eklenenler