ERKEK GÖMLEK PANTOLON KOMBİNİ - Takim Elbise Erkek Giyim Bayilik

Erkek Giyim Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz pierrecassi@hotmail.com

Telefon Numaramız +90 532 300 86 65

ERKEK GÖMLEK PANTOLON KOMBİNİ

Ana Sayfa » Bizden Haberler » ERKEK GÖMLEK PANTOLON KOMBİNİ

ERKEK GÖMLEK PANTOLON KOMBİNİ

Şık, çekici, bakımlı ve tarz sahibi görünmek en az kadınlar kadar erkekler içinde önemlidir. İster klasik ister spor giyim tarzını sevenler öncelikle seçtikleri parçaların birbirlerine uyumlu olmasına dikkat etmelidirler. Erkek giyiminde uyum, şıklığı ve tarzı beraberinde getirmektedir. Bu Makalemizde erkek giyiminin önemli parçalarından erkek gömlek pantolon kombininden bahsedeceğiz.

Erkek Gömlek Pantolon Kombini Nasıl Yapılır?

Kombin söz konusu olduğunda öncelikle renk uyumuna dikkat etmek gerekir. Erkek gömlek pantolon kombin oluştururken aynı rengin tonlarını kullanabileceğiniz gibi kontrast renklerle de kombin yapabilirsiniz.

Koyu renk pantolon üzerine açık renk gömlek başarılı bir kombin olmaktadır. Her iki parçanın da açık renk olması çok özel durumlar haricinde solgun ve sıradan görünmenize neden olur.

Klasik Tarzda Erkek Gömlek Pantolon Kombini

İş hayatında, özel toplantılarda ve günlerde klasik tarzınızla fark yaratmak ve dikkat çekmek istiyorsanız öncelikle klasik pantolonunuzun üzerine yine klasik gömlek tercih etmelisiniz. Eğer vücudunuz müsait is ve slim fit tercih ediyorsanız, her iki parçanın da slim fit olması önemlidir. Regular kesim içinde aynı şey geçerlidir. Klasik tarz için pantolon rengi gri, lacivert, kömür karası, kahve tonları seçebilirsiniz. Üzerine aynı rengin daha açık tonları ile kombin yapabileceğiniz gibi kendinden desenli gömlek ile hoş bir görünüm kazanabilirsiniz. Beyaz gömlek her erkeğin gardrobunun vazgeçilmezidir ve kombin için garanti renktir.

Modern bir klasik tarz yaratmak istiyorsanız erkek gömlek pantolon kombin seçeneğiniz toprak tonlarında bir pantolon ve açık mavi gömlek şık bir görünüm kazandıracaktır. Gri pantolon ile uçuk pembe ya da mor bir gömlek şık, modern ve çekici görünmeniz için ideal bir seçim olacaktır. Lacivert pantolon, açık mavi gömlek klasik erkek gömlek pantolon kombin için garanti bir seçimdir.

Spor Tarzda Erkek Gömlek Pantolon Kombini

Spor şıklık ile dikkatleri çekmek istiyorsanız jean, kanvas türü pantolon seçimi yapacaksınız demektir. Slim fit kumaş pantolon ile de desenli bir gömlekle hem şık hem de spor olmanı mümkündür. Jean ve kanvas pantolon üzerine düz renk gömlek tercih etmenin yanı sıra kareli, çizgili ya da desenli gömlek çok daha şık görünmenizi sağlamaktadır.

Slim fit pantolon ve gömlekler spor giyim için çok daha hoş bir görüntü sağlamaktadır. Tabi ki vücut yapısı uygun olan erkekler için geçerli.

Sokak stili spor şıklık istiyorsanız jean, açık renk t shirt ve düğmeleri açık desenli spor bir gömlek tercih edebilirsiniz.

  • İletişim

    iletişim "
  • Kategoriler

  • Son Eklenenler