+90 532 300 86 65

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
Ürün Bilgisi Ve Fiyat Noktasında Bizimle İrtibata Geçiniz.
TIKLA ARA

Takım Elbise Bayilik Erkek Giyim Bayilik

Takım Elbise Bayilik Erkek Giyim Bayilik

Yıllardır erkek giyim sektöründe modern ve çağdaş yenilikçi çizgisi ile şık beylerin imajını yenileyerek hizmet sunan firmamız modada öncü olmaya, son trendlerini yaratmaya siz şık beylere sunmaya devam etmektedir. Modacılarımız, modelistlerimiz ile uyumlu çalışarak siz seçkin beylerin vücudunuzla bütünleşerek daha rahat taşıyabileceğiniz takım elbise alternatiflerini sizlerin beğenisine sunmaktayız.


Sizinle özleşen takım elbise giymeyi tercih edin ki üzerinizde emanet gibi durmasın, yapacağınız kombinlerle tarzınızı modern hale getirebilirsiniz size ipucu verelim, mesela koyu renk takım elbise tercih ettiyseniz, kontrants renklerde kemer, saat, ayakkabı ve gömlekle ilgileri üzerinize toplayabilirsiniz, ufak bir mendille hareket katıp daha cool görünebilirsiniz. İş görüşmelerinde, iş toplantılarında daha ikna edici olabilirsiniz. Mükemmel bir duruş sergilemek istiyorsanız tercihiniz Pierre Cassii olmalıdır. Sezonun indirimli fiyatlarını en cazip fiyat seçenekleri ile takım elbise tasarımlarını istediğiniz renk seçeneklerini erkek giyimde marka olan Pierre Cassi kataloglarımızı ve daha detaylı bilgi için internet sayfamızdan veya telefonla arayarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Pierre Cassi kolleksiyonları
Uzun yıllardır erkek giyim sektöründe kalmayı başaran firmamız 2020 yaz ve kış modasında trendi yakalayarak seçkin beylerin daha şık ve çekiçiliğini ön plana taşıyarak görünmesini, tarzında farklılıklar yaratarak imajınızı moda tasarımcılarımızla yenileyerek en cazibeli hale getiriyoruz.

 

 


Siz şık beyler için özel olarak tasarladığımız kolleksiyonlarımız bedeninize uygun olarak hazırlanıp sizlerin istediği tarzda sunmaktayız. Sadece özel günlerinizde ve davetlerde değil rahatlıkla her ortamda, mekanlarda giyebileceğiniz şekilde sizlere hitap edecek, o rahatlığı verebilecek en cazip ödeme seçenekleri ile bütçenizi zorlamadan tüm kolaylıkları siz değerli beylere bu imkanı Pierre Cassi bünyesinde sağlamaktayız. İlkemiz şık beylerin memnuniyetine ve menfaatlerine öncelik vererek güleryüzlü hizmeti sağlamaktır. Vucüt sağlığınızı, herhangi alerjik bir yapıya sahip olmanızı düşünerek, ayrıca yazın sıcaklığının bunaltıcılığından sizi kurtaracak en iyi %100 coton, pamuklu kumaşlar kullandığımızdan dolayı üzerinizde yok izlenimini sizlere yansıtmaktayız. Pierre Cassi ürünlerini standartlar ölçüsünde sizlere kaliteli olarak zengin kolleksiyonlarımızı sunup moda da öncülük ediyor, daha kolay giysi seçebilmeniz için bir çok modeller üretmeye devam ediyoruz.