Modaya Yön Veren Firma - Takim Elbise Erkek Giyim Bayilik

Erkek Giyim Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz pierrecassi@hotmail.com

Telefon Numaramız +90 532 300 86 65

Modaya Yön Veren Firma

Ana Sayfa » Bizden Haberler » Modaya Yön Veren Firma

Günümüz Şartlarındaki elbise modelleri giyim tarzları 

Hayat şartları değiştikçe giyim tarzı’da değişim göstermektedir global dünyada her bölgenin kendine has giysileri olduğu kadar aynı zamanda modaya uyum sağlamaktadır Erkek Giyim Firmalarından zirvede olan bir çok markalar mevcut  herkezin kendi müşteri politikası farklı ve ona göre farklı ürünler üretmektedir .

Bugün gelmiş olduğumuz noktada erkek giyimi bayan giyimiyle yarışır duruma gelmiş bulunmaktadır bunların bazılarını şu şekilde diye biliriz kumaş seçimleri bayanların kullanmış olduğu kumaşları seçerek  Dokuma Kumaş  Erkek Ürünlerinde özelikle tercih edilen kumaş olarak başı çeken bir kumaş iken bugün örme kumaş diye tabir ettiğimiz kumaş neredeyse dokuma kumaşın önüne Geçti Diyebiliriz sosyal yaşantımızda sıklıkla kullanmış olduğumuz Elbiselerimiz dokuma kumaş tercih edilmediğinden daha çabuk deforme olma durumu söz konusudur.

Kullanmış olduğumuz giysilerimiz bugün itibariyle baktığımızda artık geçmişe Dönüş olduğunu Gösteriyor  Eski desenler ve modeller tercih edilmeye başlamıştır ekose  desenler çizgili desenler şal desenler ve armüllü desenler gibi farklı değişime uğramış Durumdadır

Bir erkek nasıl giyinmeli, nasıl daha şık olmalı, sorusunu sadece Pierre Cassi bilebilir, nasıl mı? Uzun yıllardır biriken tecrübesi sayesinde, devamlılığı getiren yaratıcılığı ve her an yenilenen zengin tasarımları siz seçiçi, özverili, tarzına güvenen ve tüm dikkatleri üzerine toplayan beyleri en şık takım elbiselerimiz ile giydirmekteyiz. Fizik ölçülerinize göre özel  hazırlanan daha zarif, daha uzun ve ince bir görünüme sahip olacağınız erkek takım elbise modellerimiz  %100 pamuklu, coton kumaşlarla sizlerin üzerinizde yok izlemini vererek daha rahat ve hoş görünmenizden dolayı doğru tercih yapmış olacaksınız. Her an dolabınızda hazır, şık bir takım elbise olmalı, neden mi? mesela bir iş toplantısı veya iş görüşmesi için kurtarıcınız olur, çünkü sizde özgüveninizi ortaya çıkarıp karşınızdaki kişilere güven telkin ederek iyi izlenimler bırakarak istediğiniz hedefe kolaylıkla ulaşmış olursunuz. Sezonun en iddialı takım elbiselerini siz stil sahibi olan beylere hazırlayan Pierre Cassi çekiciliğinizi yansıtarak ön plana çıkarıyoruz, şık kombinlerle yapacağınız değişiklerle ilgiler emin olun ki üzerinizde olacaktır nasıl mı? seçeceğiniz aksesuarları takım elbise renginizin bir ton açık rengini kullanabilirsiniz, koyu renk takım elbise aldıysanız, o seçtiğiniz rengin açık tonunda ayakkabı, kemer, saat, kravatla zenginleştirebilirsiniz, ayrıca açık renkli gömlek veya polo thisrtle mükkemelliği yakalayabilirsiniz. Firma olarak önceliğimiz sizlerin bütçesini zorlamadan en uygun cazip fiyatları sunarak memnun etmektir. Renk ve model yelpazemizin genişliği ile istediğinizi bulma imkanını bulabileceğiniz firmamızda toptan ve parekende  yurtiçi ve yurtdışı sipariş için satışımız mevcuttur, kurduğumuz aile şirketimiz Pierre Cassi hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız bize ulaşın siz değerli müşterilerimize yardımcı olalım, müşteri departmanımızdan iletişime geçebilirsiniz.

  • İletişim

    iletişim "
  • Kategoriler

  • Son Eklenenler