Wingsmen Suitmen - Takim Elbise Erkek Giyim Bayilik

Erkek Giyim Sitemize Hoşgeldiniz...

E-Posta Adresimiz pierrecassi@hotmail.com

Telefon Numaramız +90 532 300 86 65

Wingsmen Suitmen

Ana Sayfa » Bizden Haberler » Wingsmen Suitmen

Wingsmen Suitmen

erkeksiyah-takimelbise_wingsmen

Wings men

Wings men konfeksiyon sektöründe İstanbul’da 1965 yılında başlayan Hüseyin Ural hazır giyim sektöründe perakende yolunda ilerlemektedir. Bayilik veren firmalar arasında bulunan markanın önceli müşteri memnuniyeti olduğundan her yaşa ve her zevke hitap edecek erkek giyim tekstil ürünlerini satışa sunar.

Wings men erkek giyim alanında İstanbul Bayazıt’ta başlattığı bu yolculuk sırasına iş adamlarına, çocuklara, genç erkeklere hitap edecek ürünler hazırlamıştır. Pierre Cassi & ByOral & Wings Men ortak yapımı olan bu çalışmalar hazır giyim sektöründe lider olmalarını sağlamıştır. Firma erkek giyimbayiliği vererek tüm dünyada ve Türkiye’de müşteri potasını genişleterek, kaliteli ürünleri ve çizgilerini satış yapmak ister.

Wings Men – Toptan Satış Bayilik Şartları

Wings Men erkek giyim mağazası büyük beden, spor, kravat, çocuk takımı, kaban, palto, gömlek, pantolon, takım elbise, mont gibi erkek dış giyim alanında aklınıza gelen her türlü ürünün satışını yapmaktadır. Franchise veren firmalar arasında olan marka “spor moda” anlayışından yola çıkarak sektörde aranan çizgileri yaratmıştır.

Wings men erkek giyim markası sektörün aranan isimlerinden olmayı başarmıştır. Marka çalışmalarında girişimciyi destekler nitelikte faaliyetler gösterir. Yeni Pazar alanı yaratmak ve var olan müşteri kitlerine yenilerini katmak isteyen marka bayilik veren firmalar arasındadır.

Wings men yılların verdiği tecrübeyi girişimciler ile paylaşarak onların sıfır risk ile iş hayatına başlamalarını sağlar. Böylece hem firma hem de bayilik alan kişiler kazançlı çıkar. Bayilik verenfirmalar arasında olan markaya katılmak istiyorsanız bayilik başvurusu yapmanız gerekir. Firma yetkilileri sizi arayarak görüşmeye çağırırlar.

Wings men bayilik vereceği kişilerin güler yüzlü, iletişim yönü güçlü, işi kendi işi gibi sahiplenen, prezantabl ve müşteri memnuniyetine önem veren insanlarla çalışmak ister. Bunun dışında marka isim hakkı bedeli ya da katılım bedeli isteyip istemediği hakkında bilgi verir. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka reklam katılım ücreti istemez. Kısa süre içinde yatırımınızın kazanca dönüştüğünü görürsünüz firma bayilik verdiği kişilerden gelirden pay almaz. Reklam ve tanıtım çalışmalarını da kendisi yürütür. Erkek giyim bayiliği veren firma reklam çalışmasını ücretsiz yapar.

Wings men Erkek giyim ile yüksek kazancı düşük maliyete alabilirsiniz. Bayilik veren firmalar arasında bulunan markanın önceliği insan sağlığı olduğundan ürünlerde birinci sınıf malzeme kullanılır. Firmabayilik sözleşmesi yapıldıktan sonra size ve personelinize işletme, pazarlama, hizmet eğitimi verir. Bölgesel desteğini de esirgemez.

  • İletişim

    iletişim "
  • Kategoriler

  • Son Eklenenler